2020 CYKL SZKOLEŃ STRZELECKICH

Orzeł MON logoJednostka Strzelecka 1001 w Bełchatowie realizuje zadanie publiczne w formie wsparcia przez Ministerstwo Obrony Narodowej pn. "Cykl szkoleń strzeleckich z broni palnej dla młodzieży zrzeszonej w organizacjach proobronnych, uczącej się w klasach mundurowych (wojskowych) oraz podmiotów działających narzecz obronności". Zadanie składać się będzie IV jednodniowych edycji w terminach:

- 10.10.2020r.
- 11.10.2020r.
- 14.11.2020r.
- 05.12.2020r.

Przedsięwzięcie skierowane jest do młodzieży zrzeszonej w organizacjach proobronnych, młodzieży uczącej się w klasach mundurowych (wojskowych) oraz podmiotów działających na rzecz obronności.

Szkolenia będą obejmowały następującą tematykę:
- udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,
- budowa i obsługiwanie broni palnej,
- zasady bezpiecznego użycia broni palnej,
- ćwiczenia przygotowawcze do strzelania,
- strzelenia na celność i skupienie /szkolne/ oraz strzelania sytuacyjne z broni palnej długiej centralnego zapłonu i broni palnej krótkiej centralnego zapłonu

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny. Organizator zapewnia miejsce oraz sprzęt niezbędny do ćwiczeń. 

Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy meilowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub telefonicznie pod nr telefonu 508936485, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat przedsięwzięcia.
Zadanie jest współfinansowane ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.
WP logo ok