2020 WIELOBÓJ STRZELECKI

Orzeł MON logoJednostka Strzelecka 1001 w Bełchatowie realizuje zadanie publiczne w formie wsparcia przez Ministerstwo Obrony Narodowej pn. "Organizacja cyklu zawodów w formie wieloboju strzeleckiego dla młodzieży z klas mundurowych oraz członków organizacji proobronnych".

Czytaj więcej...

CYKL SZKOLEŃ - PIERWSZA POMOC

2020 cykl szkoleń z zakresu pierwszej pomocy-tile gotJednostka Strzelecka 1001 w Bełchatowie rozpoczyna rekrutację na cykl szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Czytaj więcej...

2020 CYKL SZKOLEŃ Z ZAKRESU WALKI WRĘCZ

Orzeł MON logoJednostka Strzelecka 1001 w Bełchatowie realizuje zadanie publiczne w formie wsparcia przez Ministerstwo Obrony Narodowej pn. "Przez sport do wojska - cykl szkoleń z zakresu walki wręcz". Zadanie składać się będzie z dwóch dwudniowych edycji w terminach:

Czytaj więcej...

ZBĘDNE SKŁADNIKI MIENIA POZYSKANE Z MON

2019 MON SZKOLENIE SPECJALISTYCZNE DLA CZŁONKÓW ORGANIZACJI PROOBRONNYCH I UCZNIÓW KLAS MUNDUROWYCHW 2019 roku nasze stowarzyszenie pozyskało zbędne składniki mienia przekazane przez Ministerstwo Obrony Narodowej

Czytaj więcej...

2020 CYKL SZKOLEŃ STRZELECKICH

Orzeł MON logoJednostka Strzelecka 1001 w Bełchatowie realizuje zadanie publiczne w formie wsparcia przez Ministerstwo Obrony Narodowej

Czytaj więcej...

Marsz dla dzieci i młodzieży klas mundurowych upamiętniający walki obronne 1939r na linii rzeki Warty i Widawki

2019 MON SZKOLENIE SPECJALISTYCZNE DLA CZŁONKÓW ORGANIZACJI PROOBRONNYCH I UCZNIÓW KLAS MUNDUROWYCHJednostka Strzelecka 1001 w Bełchatowie rozpoczyna rekrutację na Marsz dla dzieci i młodzieży klas mundurowych upamiętniający walki obronne 1939r na linii rzeki Warty  i Widawki. Zadanie publiczne sfinansowane w formie wsparcia ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej. 

Czytaj więcej...